طراحی سایتجزئیات

فروش بلیط مسابقات لیگ ملت های جهان 2019

فروش بلیط مسابقات لیگ ملت های جهان 2019

به گزارش روابط عمومی شرکت رایانه صنعت آذر پاد طبق زمان‌بندی اعلام شده به زودی فروش اینترنتی بلیط هفته چهارم لیگ در سامانه‌های در نظر گرفته شده آغاز خواهد شد .

تمامی بلیط ها به صورت شماره‌گذاری شده و با تعیین جایگاه ورودی پیش فروش خواهند شد و در این راستا تمامی صندلی‌های مجموعه ورزشی رضازاده شماره‌گذاری شده‌اند..

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص بهای بلیط ورودی این مسابقات نیز گفت: میزان دقیق بهای بلیط ها تاکنون مشخص نشده، اما احتمالا قیمت‌ها بستگی به جایگاه‌ها بین ۱۵ تا ۲۵ هزار تومان در نظر گرفته شود.

مسابقات لیگ جهانی والیبال از ۳۱ خرداد در اردبیل آغاز شده و تا دوم تیرماه ادامه خواهد یافت .با توجه به اینکه در هر روز دو مسابقه برگزار خواهد شد، خریداران بلیط مسابقات می‌توانند با تهیه یک بلیط هر دو مسابقه همان روز را تماشا کنند.

با توجه به اینکه بدون تهیه بلیط و شناسه امکان حضور در ورزشگاه مقدور نخواهد بود، بنا به درخواست فدراسیون میهمانان ویژه نیز قبل از شروع مسابقه باید دارای دعوت‌نامه و کارت‌های ویژه باشند.

با اعلام فدراسیون جهانی والیبال هفته چهارم لیگ ملت‌های جهان در ۳۱ خرداد ماه با دیدار تیم‌های فرانسه با استرالیا و ایران با پرتغال آغاز خواهد شد، در ۱ تیر ماه فرانسوی‌ها به استقبال پرتغال رفته و ملی پوشان کشورمان در مقابل استرالیا قرار خواهند گرفت و در دوم تیرماه نیز پرتغال با استرالیا و ایران با فرانسه دیدار خواهند کرد.

Print
  • نظرات

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

ارسال شده: خرداد 25, 1398,
دسته ها: اخبار,
نظرات: 0,
نویسنده: مدیر سایت
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.6

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x